Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.06.2021, 18:03

Nové smart hodinky od Huawei zmerajú dokonca aj telesnú teplotu

  • Nové smart hodinky Huawei Watch 3 zobrazia tiež informáciu o pomere glukózy v krvi.
  • Na konferencii sme spoznali aj nový tablet a podrobnosti o operačnom systéme Harmony OS 2.
Nové smart hodinky od Huawei zmerajú dokonca aj telesnú teplotu
Zdroj: Huawei

Spoločnosť Huawei dnes predstavila sériu nových produktov s integrovaným operačným systémom Harmony OS. Ten prináša inteligentnú spoluprácu naprieč rôznymi zariadeniami od Huawei.

Aj keď používame čoraz viac smart zariadení, práca s nimi nie je dostatočne intuitívna. Nový Harmony OS od Huawei bol však podľa výrobcu navrhnutý tak, aby tento problém vyriešil. Operačný systém poskytuje “spoločný jazyk” pre rôzne druhy inteligentných zariadení ako sú smartfóny, tablety, smart hodinky a mnohé ďalšie, ktorým umožňuje jednoduché prepojenie a spoluprácu.

Systém automaticky využíva a kombinuje možnosti jednotlivých zariadení na základe toho, čo práve používateľ potrebuje. Zabezpečuje to úplne nový typ prepojenia prostredníctvom integrácie hardvéru a takzvaných servisných kariet.

Pozrite si novinky v galérii:

Smart hodinky Huawei Watch 3

Nové prémiové smart hodinky série Huawei Watch 3 majú zakrivenú obrazovku a puzdro z nehrdzavejúcej ocele. Novinka je vybavená otočnou korunkou, ktorá sníma rôzne úrovne tlaku a poskytuje haptickú odozvu, vďaka čomu sa majú ľahšie ovládať.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 70% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.