Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
17.04.2019, 18:25

Recenzia jedného z najlepších smartfónov sveta. V čom porážajú Číňania Apple a Samsung?

  • Unikátny fotoaparát, vydarené fotky, moderný dizajn, mimoriadna výdrž.
  • Kde sú však slabiny Huawei P30 Pro? 

Množstvo porovnávania. Presne tak by sa dalo definovať predstavenie čínskeho top smartfónu Huawei P30 Pro. Šéf spoločnosti Richard Yu si na pódiu doslova užíval každé jedno porovnanie s konkurenciou a vychutnával si momenty, kedy ich smartfón exceloval. Samozrejme, “neschopnú” konkurenciu predstavovali dvaja giganti Samsung a Apple.

Isté je jedno. Huawei na základe našich testov patrí k špičke. Je však až o toľko lepší, ako o sebe vyhlasuje? Prečítajte si náš test, v ktorom sme sa venovali prevažne fotografickým vlastnostiam, keďže výrobca sa chváli predovšetkým nimi.

Unikátne fotoaparáty

Huawei sa už v niekoľkých modeloch pýši svojimi unikátnymi fotoaparátmi. Treba uznať, že fotografie sú naozaj výborné a patria k tomu najlepšiemu aj podľa známych recenzentov. Prestížny rebríček DxOMark považuje Huawei P30 Pro momentálne spolu s novšou verziou Samsung Galaxy S10 5G za najlepšie fotomobily na aktuálnej scéne v rámci zadných fotoaparátov.

90% zľava na predplatné

Získajte neobmedzený prístup k objektívnemu a nestrannému obsahu teraz len za 0,9 € na mesiac.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk