Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.03.2019, 00:04

Huawei: Máme najlepší fotomobil na svete. My sme ho otestovali pre vás, tu sú výsledky

  • Podľa rešpektovaného rebríčka je najlepším fotomobilom čerstvo predstavený Huawei P30 Pro.
  • Smartfón už testujeme a onedlho vám prinesieme aj recenziu.  Zatiaľ si pozrite galériu v článku.

Podľa prestížneho rebríčku DxO Mark sa najlepším fotomobilom sveta stal okamžite novopredstavený Huawei P30 Pro. Odborník v tomto teste vykonáva množstvo špecializovaných záberov v rôznych podmienkach a porovnáva medzi sebou jednotlivé smartfóny. 

Iste, nejaké zákonitosti pri porovnávaní fotografií platia, no medzi špičkou ide trochu aj o subjektívny pocit z fotiek. Kým jedným sa páčia jemne saturovanejšie fotografie, iní si potrpia najmä na ostrosť.

Preto ani tento rebríček nemusí byť pre niekoho definitívne smerodajný. My sme si tiež vyskúšali hneď po predstavení spraviť niekoľko prvých záberov s novým kráľom tohto rebríčka a ponúkame vám náhľad tých najlepších.

​Ako ste na tom vy? Páčia sa vám? S čím najradšej fotografujete vy? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Pozorne si v našej galérii prečítajte aj popis fotografií. Skúšali sme totiž aj rôzne nové funkcie - 5-nasobné priblíženie, 10-násobný digitálny zoom a dokonca až 50-násobné priblíženie objektu. Iný smartfón s takýmto zoomom nenájdete. Všimnite si aj perfektnú ostrosť nočných fotiek:

​Ak sa chcete dozviedieť viac o fotoaparáte, prešítajte si náš článok z predstavenia, prípadne si kliknite na video vyššie. 

Ticketportal.sk