Gáborík skóroval, Slováci bodovali (video)

03.01.2010, 07:38
V porcii 12 zápasov zámorskej NHL v noci na nedeľu sa presadili aj slovenskí hokejisti, keď si na svoje konto pripísali dovedna šesť kanadských bodov.

Najvýraznejšie útočníci Chicaga Tomáš Kopecký a Marián Hossa, ktorí zaznamenali na ľade St.Louis pri výhre svojho tímu 6:3 spolu štyri body - Kopecký za dva góly, Hossa ako nahrávač. Jeden gól strelil Marián Gáborík, no jeho tím NY Rangers ťahali za kratší koniec doma s Carolinou, ktorej podľahli 1:2 po predĺžení. Gáborík tak svoje konto rozšíril už na 52 bodov (27+25). Gól dal aj útočník Los Angeles Kings Michal Handzuš a v súboji s Washingtonom (2:1) bol víťazným. Colorado bez brankára Petra Budaja vyhralo v Columbuse 3:2 a Edmonton bez zraneného obrancu Ľubomíra Višňovského prehral 1:4 v San Jose.

San Jose - Edmonton 4:1

01 - Modified: 2024-05-05 18:49:04 - Feat.: - Title: Kanada vyhrala finále nad USA, titul oslavuje po troch rokoch 02 - Modified: 2024-05-05 18:20:58 - Feat.: - Title: Slovenský obranca Radivojevič sa dostal do All Star tímu Majstrovstiev sveta v hokeji 03 - Modified: 2024-05-05 13:41:20 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul 04 - Modified: 2024-05-05 12:44:03 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Veľké zmeny pred posledným prípravným zápasom. Prichádza enkláva z Česka 05 - Modified: 2024-05-04 14:10:35 - Feat.: - Title: Mladí Slováci to na finále nedotiahli, podľahli Američanom. Čaká ich zápas o bronz
menuLevel = 3, menuRoute = tv/stare-sekcie/zahranicie, menuAlias = zahranicie, menuRouteLevel0 = tv, homepage = false
05. máj 2024 23:16