Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.09.2021, 14:00

Pre koho sú nové iPhony a za akú cenu si dnes kúpite veľmi dobrý telefón?

  • Čo je nové v iPhone 13? Koľko sa oplatí dať za telefón?
  • O situácii na trhu so smartfónmi sme sa porozprávali v štúdiu HN televízie s Ondrejom Mackom, šéfredaktorom magazínu TouchIT.

Apple uviedol pred pár dňami svoje nové iPhony 13. O tom, čo zásadné priniesli ale aj o celkovej situácii na trhu so smartfónmi sme sa porozprávali v štúdiu HN televízie s Ondrejom Mackom, šéfredaktorom magazínu TouchIT.

Priniesol Apple niečo zásadné?

Z môjho pohľadu Apple mohol modely iPhone 13 nazvať iPhone 12s. Taký medzikrôčik. Ale vylepšenia sú tu a keď to zostručním, vylepšením prešli displeje, väčšia batéria a fotoaparáty.

Po dizajnovej stránke je to ale také, ako iPhone 12. A keď si už niekto konečne kúpi iPhone 13 za ťažké peniaze, tak v konečnom dôsledku nevie príliš ukázať, že má ten nový.

Je tu však istý rozdiel medzi modelmi 13 a 13 Pro. Môže motivovať ľudí, aby si priplatili ešte viac a išli až do modelu 13 Pro?

Tento rozdiel veru v tomto roku posilnil. Už minule to bolo vidno, že vylepšil fotoaparáty a dal jednu kategóriu akoby pre profesionálnych používateľov a jednu pe takých, ktorí skôr rátajú peniaze a stačí im niečo bežnejšie. teraz sa ale rozdiel medzi jednou a druhou kategóriou prehĺbil.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 73% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.