Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.09.2021, 00:01

Toto sú najpredávanejšie smartfóny u operátorov za posledný mesiac

  • V porovnaní s minulým mesiacom nastali v rebríčku iba menšie zmeny v poradí a pribudol jeden "nováčik".
  • Inšpirujú vás kúsky, ktoré idú na dračku u operátorov?
Toto sú najpredávanejšie smartfóny u operátorov za posledný mesiac
Zdroj: Xiaomi

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o svoje štatistiky za august 2021. Pozrite si v galérii nižšie aktuálne poradie najpredávanejších smartfónov u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom.

V rebríčku nájdete nie len obrázky, no tiež aj špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V porovnaní s predchádzajúcim mesiacom nie sú v zozname zásadné zmeny a vedúce priečky si udržiavajú výrobcovia Xiaomi, Samsung a Apple. 

Veľmi dobre sa v predajoch drží smartfón Redmi Note 10 Pro, ktorý sa nachádza na popredných priečkach u všetkých štyroch operátorov. Medzi "nováčikov" môžeme zaradiť iPhone 12 Pro, ktorý sa opäť dostal k najžiadanejším smartfónom u 4ky.

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za júlové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 3 najpredávanejšie zariadenia u jednotlivých operátorov: