Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.08.2021, 11:25

Na trh prichádza nový inteligentný náramok. Zaujme cenou pod 200 eur

Fitbit Charge 5 obsahuje farebný dotykový displej a vydrží týždeň na jedno nabitie.

Na trh prichádza nový inteligentný náramok. Zaujme cenou pod 200 eur
Zdroj: FitBit

Spoločnosť Fitbit predstavila svoj doteraz najpokročilejší šikovný náramok Fitbit Charge 5, ktorý pomôže majiteľovi sledovať zdravie, stres, kondíciu, činnosť srdca, spánok a dokonca vraj aj celkovú telesnú aj duševnú pohodu.

Náramok prichádza v štíhlom a elegantnom prevedení. Fitbit Charge 5 je štíhlejší ako predchodca a ponúka aerodynamický dizajn, ktorý je navrhnutý pre čo najpohodlnejšie nosenie počas náročných tréningov.

Zdroj: FitBit

Náramok obsahuje nový farebný AMOLED displej a vďaka využitiu tejto technológie je Fitbit Charge 5 prvým chytrým náramkom spoločnosti s funkciou Always-On. Tá sa postará o "stále zapnutý" displej, aby ste mali neustále prehľad o čase či prejdených krokoch. Tiež však počas tréningu zobrazí všetky podrobnosti a štatistiky, aby bolo potrebné ďalšieho úkonu.

Displej je dvojnásobne jasnejší, než tomu bolo u Fitbit Charge 4, takže ani tréningy počas slnečných dní nie sú problém. Keďže remienky sa zadjú vymieňať, kedykoľvek viete opäť osviežiť vzhľad náramku novou farbou. Remienky sú vyrobené z rôznych materiálov od silikónu cez kov až po kožu.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 74% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.