Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.02.2016, 00:00

Nový iPhone začnú predávať už čoskoro. Potom, ako ho ukážu, príde ďalšia novinka

Malý iPhone ukážu už v polovici marca. Okrem neho by mal Apple priniesť a ukázať aj nový iPad Air 3. Všetko s ďalšou zásadnou novinkou.

Ak ste fanúšik značky Apple a ich iPhonov, pripravte sa na dva dôležité dátumy, ktoré nás čakajú už v marci. Prvým je 15. marec, kedy zistíme podľa webu The Next Web, ako bude vyzerať nový iPhone.

Podľa špekulácií, o ktorých sme písali aj na HNonline.sk, pôjde o menší model populárneho smartfónu, ktorý má nahradiť stále populárny iPhone 5s.

Jeho parametre nebudú najlepšie, ktoré Apple ponúka. Špecifikácia nového iPhone 5se bude niekde medzi modelom 6 a modelom 5s, ktorý má práve táto novinka nahradiť.

Okrem nového mobilu má prísť Apple aj s novým tabletom. Pôjde údajne o model iPad Air 3, ktorý bude menším bratom iPadu Pro, ktorý zožal najväčší úspech pri poslednom predstavovaní noviniek Applu.

Toto však nebude posledná vec, ktorou Apple prekvapí. Predávať sa nový iPhone začne už tri dni po predstavení. Tým pádom preskočí obdobie preobjednávok, počas ktorých každý doterajší nový iPhone posledných rokov pobláznil milióny ľudí po celom svete ešte predtým, ako sa začal skutočne predávať.

Ticketportal.sk