Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.11.2014, 09:58

Toto sú hlúpe spôsoby, ako zomrieť. Tip na hru

Sledujte vlaky, vyhýbajte sa žralokom a vyskúšajte svoju šikovnosť. Túto zábavnú hru získate zadarmo.

Žiadne vážne hranie, len zábava. Tak by sa dalo charakterizovať druhé pokračovanie Dumb ways to die. Populárna hra ťaží zo svojho prvého dielu, ktorý mimochodom nemá na svedomí žiadne hráčske štúdio, ale nápad prišiel od austrálskej vlakovej spoločnosti Metro z hlavného mesta Melbourne. Hra mala upozorňovať na rešpektovanie značení na nástupištiach či železničných prejazdoch a celkovo ľudí presvedčiť, aby venovali pri tratiach viac pozornosti vlakom.   

Milióny stiahnutí a dokonca niekoľko ocenení za hru pomáhajú myšlienku rozširovať ďalej. K dispozícii je však už druhé pokračovanie, ktoré sa nesie v rovnakom duchu, no prináša viac zábavy. To znamená viac minihier, kde musíte sympatické postavičky zachraňovať od ich hlúpych rozhodnutí. 

Ovládanie je jednouché a celé je postavené na klikaní či posúvaní. Hra obsahuje za príplatok aj špeciálny detský mód alebo odstránenie reklám. Dumb ways to die 2 je celkom zadarmo, no stiahnete ju zatiaľ len pre tablety a telefóny od spoločnosti Apple. Na Android sa hra dostane niekedy okolo Vianoc. 

Dumb ways to die 2 - link na stiahnutie

Zdroj: mashable.com, itunes.com 

Snímky: itunes.com 

Súvisiace články