Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.08.2015, 22:19

Apple prezradil, kedy príde nový iPhone. Pozrite sa, čo má priniesť

Nový displej, lepšia výdrž či pevné telo, ktoré nedokážete ohnúť. Aj to má ukázať nový iPhone.

Apple začal novinárom rozposielať pozvánky s dátumom, kedy plánuje odhaliť ďalší iPhone. Konkrétne sa očakáva model iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Dizajn a aj názvy by mali zostať v tradícii, ako Apple prezentoval po minulé roky. 

No samozrejme sa očakávajú prelomové funkcie a dokonca aj „lacný“ farebný iPhone. Ten by mohol niesť meno iPhone 6c a pravdepodobne bude mať, ako iPhone 5c, plastový zadný farebný kryt. Bude lacnejší, no výbavou bude zrejme rovnaký ako aktuálny iPhone 6. Novinky ako prelomový displej či dokonalejšiu batériu dostanú len top novinky - iPhone 6s a iPhone 6s Plus. 

Všetko sa spustí už 9. septembra. Tim Cook sa ukáže na pódiu v San Franciscu o 19:00 nášho času. Je to však obrovská zmena. Apple tieto konferencie prinášal výhradne len svojim používateľom. Podmienkou pre spustenie priameho prenosu bolo vlastníctvo MacBooku či iPhonu prípadne iPadu. Teraz však Apple bude vysielať live aj pre všetkých, ktorí používajú Windows 10. 

Teda potenciálne pre ďalších 75 miliónov ľudí. A čo konkrétne môže nový iPhone priniesť? Očakáva sa nová rúžová farba a samozrejme dokonalejšie parametre. Viac nájdete v našej galérii. 

 

Ticketportal.sk