Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.07.2021, 00:01

Najzaujímavejšie aplikácie, ktoré treba poznať a nemali by chýbať v mobile

  • Nasledujúce appky by vám nemali počas najbližšieho obdobia chýbať v mobile.
  • Pozrite si výber tých najzaujímavejších, ktoré sa hodia na cesty či voľné chvíle.
Najzaujímavejšie aplikácie, ktoré treba poznať a nemali by chýbať v mobile
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Aplikácií sú v aplikačných obchodoch milióny. Často sa nám už nechce ani „prehrabávať“ v tom množstve a využívame najmä sociálne siete a pár obľúbených hier. Napriek tomu sa oplatí zrekapitulovať, ktoré aplikácie by vám počas leta či skrátka v blízkom období nemali v mobile chýbať.

Pozrite si náš výber, ktorý vám uľahčí cestovanie či pomôže zahnať prípadné nudnejšie chvíle počas dovolenky. V ideálnom prípade – sú tu tiež appky, ktoré vás aj niečo naučia.

​GreenPass

Je to slovenský počin, ktorý sa vám v tomto období určite zíde. GreenPass je štátom garantovaná a bezplatná mobilná appka, ktorá uchováva digitálny covid preukaz Európskej únie. Je určená najmä na oficiálne dokumenty o vašom očkovaní.

Má medzinárodné uznanie, takže sa vám iste hodí aj vtedy, ak sa chystáte do zahraničia. Samozrejme, postačí vám aj bežný papierový doklad s QR kódom, avšak appka uľahčí prácu s tlačením dokumentov. Máte ju stále pri sebe, sú v nej základné informácie o vašej vakcíne vrátane typu a názvu podanej látky.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 80% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.