Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.05.2015, 01:29

Beckham ukázal, ako slávil 40. narodeniny. Za deň na Instagrame má 3 milióny fanúšikov

"Dobré ráno a ahoj! Je skvelé, že som konečne na Instagrame, trvalo to dlho, ale už sa nemôžem dočkať, až začať zdieľať všetky svoje zvláštne okamihy s vami. Ďakujem vám za všetky vaše narodeninové správy. Teším sa na veľký deň s priateľmi a rodinou x," napísal včera ráno britský futbalista k svojej prvej fotke na Instragrame. Práve v deň svojich 40. narodenín, ktoré oslávil v marockom Marakéši, sa rozhodol ísť s dobou a ukázať, že aj vo svojom veku má k technológiám blízko. K profilu na Facebooku, kde má viac ako 50 miliónov fanúšikov, tak pridal aj konto na Instragrame, kde veľmi rýchlo získal 900-tisíc sledovateľov. A do večera už to boli 3 milióny.


Paparazzi odfotili príchod rodiny na marocké letisko. Snímka: dailymail.co.uk.


Oslávenec hneď začal sledovať na sociálnej sieti aj svoju ženu Victoriu a syna Brooklyna, ktorí sú na viacerých sociálnych sieťach v poslednej dobe rovnako veľmi aktívni. Informujú tak často o dianí v ich rodine, vďaka čomu sa stali najpopulárnejšou rodinou Veľkej Británie a Briti ich považujú za vzor modernej rodiny.

Okrem nich začal David na Instagrame sledovať aj všetkých päť klubov, za ktoré hral (Manchester United, Real Madrid, LA Galaxy, AC Miláno a Paris Saint Germain) či blízkych priateľov a bývalých spoluhráčov (ako je napríklad Zinedine Zidane a Ronaldo, ale aj americký basketbalový obľúbenec LeBron James) či UNICEF, kde je už roky vyslancom dobrej vôle.

Beckham tak hneď prvý deň svojich fanúšikov dokonale oboznámil ako strávil svoj narodeninový deň. Narodeniny sa rozhodol osláviť v marockom Marakéši. Okrem rodiny boli pozvaní aj blízki priatelia ako Tom Cruise, Gordon Ramsay s manželkou, Eva Longoria, spajsky Emma a Mel C, Guy Ritchie, Gary Neville, James Corden, Liv Tyler a Dave Gardner.

A takto to vyzeralo:


Okrem toho však na Facebooku nezabudol včera popriať všetko najlepšie Williamovi a Kate k narodeniu ich dcérky či vyjadriť sústrasť kolegovi - futbalistovi Riovi Ferdinandovi, ktorému včera manželka zomrela na rakovinu. Často informuje aj o rôznych humanitárnych akciách, kvôli ktorým cestuje po celom svete.

Ticketportal.sk