Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.12.2015, 11:40

Číňania prezradili dátum, kedy má dostať iPhone nepriateľa. Omylom

Ak ste práve dostali nový smartfón Galaxy S6, máme pre vás zlú správu. Stačilo vydržať pár týždňov a mohli ste získať novú zbraň od Samsungu.

Svet sa totiž dozvedel všetky podrobnosti o pripravovanom mobile a vlajkovej lodi tejto firmy. Jeho nový model Galaxy S7 bude priamo konkurovať novým iPhonom od Apple a bude mať na to celkom dlhý čas.

Podľa uniknutých informácií, ktoré sa objavili v internej prezentácii najväčšieho operátora sveta China Mobile, sa má totiž predstaviť a začať predávať už vo februári.

Samsung má vtedy prísť dokonca s troma modelmi. Prvý model bude mať označenie Galaxy S7, ďalší so zakriveným displejom bude Galaxy S7 Edge a posledný bude obrovský Galaxy S7 Plus. Tieto podrobnosti sa dostali na verejnosť len čistou náhodou, následne na ne upozornil portál Slash Gear.

Práve tieto tri modely od Samsungu majú byť podľa Forbes.com hlavnou zbraňou proti iPhonu 7, ktorý má byť predstavený na jeseň budúceho roka. Má ísť o úplne nový telefón s novým dizajnom a revolučnými zmenami. V Samsungu sa preto rozhodli vyraziť do boja proti hlavnému konkurentovi o dva mesiace skôr ako so súčasným modelom Galaxy S6.

Súčasný model ich telefónov bol totiž predstavený v marci tohto roka a predávať sa začal v apríli. Podľa uniknutých informácií ho tak vystrieda nový model už po desiatich mesiacoch.

Podľa odhadov expertov zo Slash Gear sa dizajn nového telefónu veľmi nezmení, pripraviť sa pri ňom môžeme na možnosť natáčania 4K videí či supervýkonný procesor a špičkový fotoaparát.

Ticketportal.sk