Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
16.02.2016, 00:00

Nečakaná správa od náramku na šport. Žene prezradil, že je tehotná

Vitajte v budúcnosti, kde internet vie skôr ako vy, že ste tehotná. Takto začína svoj príspevok portál i100.independent.co.uk, ktorý prináša neuveriteľný príbeh užívateľa s menom YoungPTone, ktorý sa na reddite (populárny americký web na hodnotenie a zdieľanie obsahu na internete- pozn.red) prihlásil do svojho obľúbeného fóra, aby sa pokúsil nájsť odpoveď na problém, ktorý mala jeho žena s FitBitom. A dostal odpoveď, ktorú rozhodne nečakal.Tento populárny a veľmi inteligentný náramkový mini-prístroj monitorujúci celodennú aktivitu nositeľa – vrátane spálených kalórií, počtu krokov, vzdialenosti, či kvality spánku – jeho žene totiž neustále posledných pár dní ukazoval zvýšenú tepovú frekvenciu.

„Nie som si istý, či snímač nemá nejaký problém. Existuje spôsob, ako obnoviť alebo znovu kalibrovať prístroj? Rád by som to vyskúšal ešte predtým, než budem kontaktovať zákaznícky servis kvôli možnej náhrade,“ napísal na webe.

Niekoľko ľudí na YoungPTone zareagovalo rôznymi komentármi, no jeho pozornosť upútal najmä jeden z nich. Od užívateľky Thatwasunpleasant, ktorá nedávno zažila presne to isté. A príčina? Dvojmesačné tehotenstvo.

Young PTone túto skúsenosť posunul svojej partnerke. A napokon sa ukázalo, že Thatwasunpleasant mal pravdu.
Nuž, naozaj žijeme v 21.storočí.


Ticketportal.sk