Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.07.2015, 00:00

Toto je bunda, ktorá zarobila za pár dní milión dolárov

Multifunkčná bunda zarobila na svoj štart na startup stránke milión dolárov. Stala sa najpopulárnejším kusom oblečenia vôbec.

Jeden nápad, skvelé prevedenie a to aj vo viacerých štýloch. Bunda, ktorá pripomína švajčiarsky nožík. Tak by sme mohli nazvať Baubax. Pozrime sa najprv na to, čo všetko tento kus oblečenia vie.

Bunda obsahuje nafukovaciu podložku pod krk, napríklad pri dlhých cestách vlakom, masku na oči, vrecko na plechovku, vrecko na okuliare, vrecko na tablet, vrecká na ohrievanie rúk, držiak slúchadiel, vrecko na telefón, zips, ktorý je zároveň stylusom a perom, vrecko na doklady, vrecko na vreckovky, rukavice, vrecko na prenosnú nabíjačku.

Je toho rozhodne dosť. Bunda je navyše ušitá z mikrovlákien, čo ocenia všetci aktívni ľudia. Napriek počtu vreciek a funkcií vyzerá oblečenie úplne normálne, športovo a aj elegantne. Dokonca si môžete vybrať z viacerých štýlov, ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Ak by ste si bundu chceli kúpiť, je tu stále možnosť spraviť tak na kickstarteri za 109 dolárov (100 eur). Ak príležitosť premeškáte, tak v budúcnosti by mal švajčiarsky kus odevu stáť 160 dolárov (147 eur).