Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.07.2021, 00:01

Čo nás čaká vo Windows 11? Pozrite si prehľad najdôležitejších noviniek

  • Integrácia Microsoft Teams, orientácia používateľského prostredia na stred a podpora Android Aplikácií. To všetko a ešte omnoho viac v novom Windowse 11.
  • Nová verzia operačného systému od Microsoftu poskytuje väčší komfort a možnosti pre vývojárov.

Nikdy nehovor nikdy. V dynamickom prostredí technológií to platí dvojnásobne. V roku 2015 totiž Microsoft vyhlásil, že Windows 10 bude poslednou verziou systému Windows. Samozrejme, nemal tým na mysli, že s Windowsom končí.

Malo ísť len o skoncovanie s ďalším číselným označovaním verzií. Po rokoch však predsa len zmenili názor a my sa tak môžeme tešiť na používateľsky skutočne lákavé novinky a prostredie vo Windows 11.

Podľa portálu USA Today momentálne práve Windows poháňa okolo 90 percent všetkých počítačov na svete, takže o adresátov rozhodne nie je núdza. Do karát hrá Microsoftu tiež fakt, že po počítačoch je v dnešnej pandemickej homeofficeovej dobe mimoriadny dopyt a každé jedno vylepšenie si nájde svojho záujemcu.

Viacerí analytici dokonca predpokladali, že rok 2021 bude z hľadiska predajov najsilnejším v celej štyridsaťročnej histórii počítačov. Pravdepodobne sa ním však nestane kvôli problémom s dodávkami čipov, teda takzvanej čipovej kríze.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.