Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
05.06.2021, 00:01

Notebooky, ktoré potešia náročných hráčov, no využije ich aj nejeden manažér

Herné notebooky Legion ponúkajú nie len hrubý výkon, ale aj zaujímavé efekty.

Notebooky, ktoré potešia náročných hráčov, no využije ich aj nejeden manažér
Zdroj: Lenovo

Najlepšie zážitky sa vraj ukrývajú tam, kde sa prelína dobrý hardvér, softvér a podporné služby. To všetko sľubuje hráčom Lenovo, ktoré na nich myslí najmä prostredníctvom svojej hernej divízie Legion.

Legion 5, Legion 7

Rodina herných počítačov Lenovo je vybavená operačným systémom Windows 10 a je schopná zvládnuť požiadavky multitaskingu a veľkého pracovného vyťaženia vďaka až 5 GHz frekvencii.

Tieto herné notebooky vybavené procesormi Intel, ktoré boli so svojimi ôsmimi jadrami a šestnástimi vláknami navrhnuté pre efektívny výkon, ponúkajú rozhranie Thunderbolt 4 na spoľahlivejšie pripojenie displeja, rýchlejšiu konektivitu a dátové prenosy.

​Notebooky navyše nemusia bojovať o šírku pásma na rovnakom bezdrôtovom kanály ako ostatné zariadenia vďaka možnosti pripojenia Intel Killer Wi-Fi 6, ktoré umožní sledovať živé herné streamy bez spomalenia.

Nové počítače Lenovo Legion prichádzajú so zaujímavými farebnými detailami a najrôznejším podsvietením. Či už na klávesnici alebo v rámci iných častí notebookov.

Najnovšia 11. generácia mobilných procesorov Intel Core série H sa postará o to, aby si na svoje prišli aj tí najnáročnejší. Zo širokého portfóia si môžu zvoliť konfiguráciu podľa svojich predstáv. Vďaka najnovším procesorom Lenovo hovorí o nízkej latencii, vysokom počte snímok za sekundu a výkonu takmer porovnateľnému s desktopovým riešením.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 67% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.