Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.05.2021, 10:20

Pre profesionálov aj na zábavu. Toto sú aktuálne novinky od HP

HP prináša notebooky ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 a ZBook Power G8.

Pre profesionálov aj na zábavu. Toto sú aktuálne novinky od HP
Zdroj: Hewlett-Packard

Spoločnosť HP predstavila najnovšie modely notebookov, teda zariadenia HP ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 a ZBook Power G8. Posiela ich do sveta so zreteľom na profesionálnych tvorcov a používateľov.

Keďže firmy začali využívať takzvané hybridné pracovné prostredie, potrebujú technickí a kreatívni profesionáli dobrý výkon svojich zariadení aj mimo svojho pracoviska. Ak teda hľadáte výkon, spoľahlivosť a všestrannosť, nasledujúce novinky by vás mohli zaujať.

Zároveň, spoločnosť udáva, že má mimoriadne udržateľné portfólio osobných počítačov. K finálnej montáži až 90 percent svojich počítačov a monitorov po celom svete využíva len elektrinu z obnoviteľných zdrojov.

​Rad Z sa rozrastá o ďalšie produkty, ktoré boli s ohľadom na udržateľnosť vyrobené s použitím recyklovaných materiálov a plastov a inovuje v oblastiach od obalov až po energetickú účinnosť. Produkty radu Z navyše striktne rešpektujú predpisy obmedzujúce používanie určitých látok.

HP ZBook Studio

Nová pracovná stanica ZBook Studio G8 patrí vo svojej triede k najvýkonnejším mobilným pracovným staniciam sveta a umožňuje používateľom tvoriť na cestách. Renderujte alebo vizualizujte v reálnom čase, spolupracujte na diaľku. Čím zaujme?

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 61% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk