Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.05.2021, 11:25

Najpredávanejšie smartfóny za posledný mesiac. Tieto bodovali u operátorov

Do rebríčka pribudlo pár nováčikov. Je tu Samsung Galaxy A52 5G, Motorola E7 Power a používatelia sa neboja priplatiť ani za iPhone 12 Pro.

Najpredávanejšie smartfóny za posledný mesiac. Tieto bodovali u operátorov
Zdroj: Motorola

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o svoje štatistiky v súvislosti s najpredávanejšími smartfónmi za apríl 2021. Po mesiaci sa poradie zmenilo a my vám ponúkame prehľad aktuálne najžiadanejších kúskov za štvrtý mesiac tohto roka.

Pozrite si v galérii nižšie momentálne poradie u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom. V galérii nenájdete len obrázky, ale i špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V rebríčku nastali zmeny v poradí a je tu niekoľko nováčikov.

Pribudli tu Samsung Galaxy A32 5G aj A52 5G a používatelia sa neboja v 4ke priplatiť napríklad ani za iPhone 12 Pro. V O2 pribudla v top trojke aj Motorola E7 Power.

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za marcové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 3 najpredávanejšie zariadenia u jednotlivých operátorov: