Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.04.2021, 11:04

Trojica smart hodiniek od Huawei dostáva šikovnú aktualizáciu

Vylepšenia potešia najmä používateľov smartfónov s operačným systémom iOS.

Trojica smart hodiniek od Huawei dostáva šikovnú aktualizáciu
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová/HN

Huawei vydáva novú aktualizáciu firmvéru pre hodinky z radu Watch GT 2. Patria sem teda smart hodinky Huawei Watch GT2, Huawei Watch GT2e a Huawei Watch GT2 Pro.

Vylepšenia potešia najmä používateľov smartfónov s operačným systémom iOS pre iPhony, ale novinky prichádzajú aj na Android a zariadenia s novými mobilnýmislužbami Huawei HMS.

Širší výber ciferníkov

Vďaka novej aktualizácii budú môcť teraz používatelia cez aplikáciu Zdravie zadarmo sťahovať a inštalovať nové ciferníky aj na hodinky prepojené so smartfónmi značky Apple.

Vyberať je možné zo stoviek rozličných variantov. Doteraz bola táto funkcia na telefónoch s iOS vyhradená iba pre používateľov modelu Huawei Watch GT 2 Pro.

V prípade hodiniek Watch GT 2 nesie nový firmvér označenie 1.0.12.12, pre športové Watch GT 2e je to verzia 1.0.7.16. V nasledujúcich týždňoch budú môcť majitelia smartfónov s operačným systémom Android začať využívať aj obchod s platenými ciferníkmi.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 57% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk