Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.04.2021, 00:01

Malý iPhone 13 mini nakoniec bude. A má menšiu dizajnovú inováciu

Podľa uniknutých obrázkov by sme sa opäť mohli tešiť na drobca z prémiového radu.

Malý iPhone 13 mini nakoniec bude. A má menšiu dizajnovú inováciu
Zdroj: @xleaks7 x CoverPigtou

Súčasným iPhonom radu 12 sa veľmi darí. Táto séria zahŕňa štyri modely a dokonca sa lepšie predávajú tie drahšie. Naopak, najlacnejší iPhone 12 mini je ten najmenej žiadaný. Napriek tomu sa dočká nástupcu, informuje portál iDnes.cz.

Už niekoľko mesiacov sa objavujú informácie, že najlacnejší iPhone 12 mini nie je dostatočne žiadaný, že výrobca obmedzil jeho výrobu a že sa pravdepodobne nedočká nástupcu.

Lenže je nezáujem a nezáujem. Áno, iPhone 12 mini je najmenej žiadaný iPhone z rady 12. Podľa štatistík Counterpointu za tohtoročný január boli tri modely z tohto radu úplne najpredávanejšie smartfóny na svete, a to s veľkým náskokom.

Najväčší záujem je o model 12, nasledujú dva najdrahšie, teda iPhony 12 Pro Max a 12 Pro. Najlacnejší 12 mini je však v tomto rebríčku ôsmy.

Takže áno, za súrodencami zaostáva. Lenže stále je to ôsmy najpredávanejší model smartfónu na svete za tohtoročný január. Takže konkurencia môže len závidieť a Apple by bol hlúpy, keby pozíciu prepustil konkurencii.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 57% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk