Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.04.2021, 00:01

Toto boli najpredávanejšie telefóny u našich operátorov za posledný mesiac

Do rebríčka pribudlo opäť pár nováčikov. Je tu Realme 7i, Samsung Galaxy A42 5G a ľudia sa neboja priplatiť ani za iPhone 12 Pro.

Toto boli najpredávanejšie telefóny u našich operátorov za posledný mesiac
Zdroj: Realme

O prehľad najpredávanejších smartfónov za marec 2021 sa s nami podelili štyria slovenskí operátori. Po mesiaci tu tak máme nové poradie s najžiadanejšími kúskami za tretí mesiac tohto roka. Pozrite si v galérii nižšie aktuálne poradie u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom.

V galérii nájdete nie len obrázky, ale i špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V rebríčku nastali zmeny v poradí a je tu niekoľko nováčikov.

Samsung Galaxy A42 5G pribudol u Telekomu a v rebríčku sa objavil dokonca aj iPhone 12 Pro, ktorý sa vkradol do prvej päťky Telekomu. V top päťke O2 sme privítali aj nového hráča Realme 7i. 

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za marcové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 5 najpredávanejších zariadení u jednotlivých operátorov:

Ticketportal.sk