Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.03.2021, 00:01

Tipy pre Spotify, o ktorých ste možno netušili

  • Ako šetriť dáta a zobraziť texty piesní v Spotify?
  • Ako počúvať synchro s kamošmi či prepojiť appku s navigáciou?

Jednou z aktuálnych noviniek v aplikácií Spotify je to, že sa naučila po slovensky. Teda, ak máte v smartfóne nastavený jazyk slovenčina, po aktualizácii sa appka dnes už automaticky prepne do nášho materinského jazyka. 

Zmena jazyka je však len kvapkou v mori toho, čo Spotify dokáže. Ako to už s veľkými svetovými aplikáciami býva, postupne im pribúda množstvo funkcií. Na jednej strane je to skvelé, keďže používateľovi sa rozširuje pole možností.

​Na druhej strane to však môže tvoriť postupný “guláš” a používateľa v istom bode jednoducho prestane baviť objavovanie toho, čo appka dokáže. Chce počúvať hudbu bez reklám, zvoliť si umelcov a označiť obľúbené hity. A to je všetko.

Pozrite sa však, koľko užitočných funkcií sa oplatí v tejto appke vyskúšať. Alebo aspoň skontrolovať:

Nastavenia súkromia

Skontrolujte si, čo o vás vidia iní používatelia appky Spotify. Vaši sledovatelia tu totiž môžu vidieť, čo počúvate, alebo akých interprétov ste si nedávno prehrávali. Po zobrazení svojho profilu uvidíte, či zdieľate verejne playlisty a kto vás sleduje.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 61% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.