Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.03.2021, 16:35 Aktualizované dňa 08.03.2021 o 17:45

Ľudia sa nedokážu prihlásiť na antigénové testy, stránka hlási problémy

Stránka objednávania na antigénové a PCR testy zažíva "spomalenie".

Ľudia sa nedokážu prihlásiť na antigénové testy, stránka hlási problémy
Zdroj: TASR/Ján Krošlák

AKTUALIZÁCIA: O 16:50 sme obdržali SMS, že sme registrovaní na test. Pri opätovnom pokuse o zobrazenie dostupných miest sa nám stránka načíta približne do desiatich minút, no pri ďalšej skúške zaznamenávame stále hlášku "Znova načítať". 

Webstránka, cez ktorú sa denne množstvá Slovákov objednávajú na vyšetrenie antigénovými či PCR testami, má momentálne problémy. 

Magazín TouchIT.sk informoval už včera o výpadkoch serverov určených pre výsledky testovania. Dnes okolo pol dvanástej doobeda sa nám síce podarilo prihlásiť sa do systému na testovanie, avšak zatiaľ nám nedorazil potvrdzovací email či SMS. Stále teda nevieme, či našu žiadosť cez registračný portál zachytili.

Odvtedy sa nám už ale nedarí načítať dostupné miesta na antigénový či PCR test. O stanovisko či bližšie informácie o probléme sme požiadali Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI), ktoré nám odpovedalo nasledovne:

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 64% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk