Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.01.2021, 14:58

Americká firma zo Silicon Valley kúpila významný slovenský startup

Spojenie síl pomôže klientom pri tvorení svojho biznisu a optimalizovaní procesov.

Americká firma zo Silicon Valley kúpila významný slovenský startup
Zdroj: https://www.disruptiveadvertising.com/

Americká spoločnosť Bloomreach, ktorá je veľkým hráčom v oblasti elektronického obchodovania ecommerce, ohlásila veľkú investíciu. Na svoju stranu získala slovenskú spoločnosť Exponea, ktorá sa zaoberá analýzou správania zákazníkov na webových stránkach a prácou s dátami v reálnom čase. Exponea to oznámila na svojom blogu.

Bloomreach s odhadovanou hodnotou vo výške 900 miliónov dolárov si sľubuje od akvizície prepojenie svojich pokročilých skúseností z oblasti vyhľadávania a služieb práve so znalosťami, ktoré má Exponea. Tá patrí k jednotke vo svojom obore v rámci automatizácie digitálneho marketingu a personalizácie komunikácie.

Spojenie síl pomôže klientom pri tvorení svojho biznisu a optimalizovaní procesov. Generálny riaditeľ spoločnosti Bloomreach Raj De Datta situáciu jednoducho zhrnul tak, že “zákazník teraz dostane správny produkt v správnom čase na správny kanál”.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 69% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.