Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.01.2021, 00:01

Toto sú najpredávanejšie smartfóny u slovenských operátorov za minulý mesiac

Poradie smartfónov sa po mesiaci mierne zmenilo, pribudli doň i dve novinky.

Toto sú najpredávanejšie smartfóny u slovenských operátorov za minulý mesiac
Zdroj: Samsung

V decembri sme vám priniesli prehľad najpredávanejších smartfónov u štyroch slovenských operátorov za mesiac november. Po mesiaci je tu nový rebríček s najžiadanejšími kúskami za december minulého roka.

Nastali v ňom len menšie zmeny, pričom sa do top päťky v Telekome dostal aj minuloročný model Samsung Galaxy S20 či čínsky kúsok Xiaomi Redmi 9AT.

Pozrite si v galérii nižšie aktuálne poradie, s ktorým sa s nami podelili operátori 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom. V galérii nájdete nie len obrázky, ale i špecifikácie jednotlivých telefónov.

Iba pripomenieme, že rebríčky nie sú obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky či konfigurácie smartfónov. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili jeho predaje u operátorov za decembrové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 5 najpredávanejších zariadení u jednotlivých operátorov:

Ticketportal.sk