Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.01.2021, 11:50 Aktualizované dňa 19.01.2021 o 12:08

Výpadok UPC: Časť Bratislavy bola bez internetu. Situácia sa vracia do normálu

Najviac výpadkov zaznamenávala Bratislava II.

Výpadok UPC: Časť Bratislavy bola bez internetu. Situácia sa vracia do normálu
Zdroj: Reuters

Aktualizované: Situácia sa postupne vracia do normálu. Podľa informácií HN zo servisnej linky išlo o komplikácie s káblom, ktoré vznikli pri oprave cesty. Správu aktualizujeme o stanovisko spoločnosti.

Spoločnosť UPC momentálne bojuje s výpadkom svojich služieb, najmä v Bratislave. Na svojom Facebooku zverejnila k situácii stanovisko:

Vážení zákazníci,
v lokalite Bratislava II zaznamenávame hromadnú nefunkčnosť našich služieb. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti, na oprave pracujeme s maximálnou prioritou.

Podľa stránky Downdetector.sk zobrazujúcej problémy UPC za posledných 24 hodín začali nahlasovať pužívatelia probémy dnes okolo desiatej dopoludnia. Najčastejšími následkami problémov sú nefunkčnosť internetového pripojenia a problémy s pripojením TV.

Zdroj: Downdetector

​I keď problémy hlásia najmä obyvatelia Bratislavy, podľa mapy na stránke Downdetectoru majú problémy aj v iných slovenských mestách.

Zdroj: Downdetector

​Spoločnosť UPC Broadband Slovakia patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike.

Správu budeme aktualizovať.