Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.01.2021, 18:47

Inteligentné slúchadlá za 230 eur, ktoré zosilnia či stíšia svet okolo vás

Samsung Galaxy Buds Pro zaujmú vodeodolnosťou podľa štandardu IPX7, inteligentným odstraňovaním okolitého hluku a výdržou osem hodín na jedno nabitie.

Okrem noviniek z oblasti smartfónov v podobe špičkovej série Samsung Galaxy S21 uviedol výrobca aj svoje najnovšie slúchadlá Galaxy Buds Pro. Obsahujú "štupľovú" konštrukciu, vybavené sú i najnovším veterným filtrom či ešte inteligentnejšou technológiou aktívneho potlačenia hluku (ANC) a bohatými možnosťami konektivity. 

Zdroj: Samsung

​Aby boli slúchadlá v dnešnej dobe i efektívne na prácu, Samsung sa pohral aj s kvalitou hlasových prenosov. Slúchadlá Galaxy Buds Pro dokážu oddeliť hlas od nevítaných ruchov pomocou troch mikrofónov a technológie rozpoznávania hlasu Voice Pickup Unit (VPU). Druhá strana by vás teda mala dobre počuť.

Jeden z vonkajších mikrofónov má aj veľký odstup signálu od šumu, takže dokáže eliminovať i neurčitý ruch v pozadí. Slúchadlá Galaxy Buds Pro sú vybavené wooferom s priemerom 11 mm, ktorý sa stará o dunivé basy a dopĺňa ho 6,5 mm tweeter pre vysoké tóny. 

Ešte inteligentnejšia technológia ANC 

Slúchadlá Galaxy Buds Pro sú vybavené technológiou ANC, čiže systém tlmenia okolitého ruchu, ktorý je ešte intelientnejší. Totiž, ak sa chcete sústrediť na prácu alebo jednoducho len na chvíľu „vypnúť“ a nevnímať okolitý svet, je možné ruchy z pozadia eliminovať až na 99 percent. Silu tlmenia možno nastaviť podľa vlastných preferencií. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 64% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.