Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.01.2021, 18:30

Takýto tablet sa hodí do každej domácnosti. Tu sú dôvody

  • Drahé a kvalitné tablety majú svoju cieľovú skupinu. Občas však môžete prižmúriť oko a pozrieť sa po lacnejších kúskoch.
  • Ako pristupovať k voľbe tabletu? Kde sa oplatí hľadať?
Takýto tablet sa hodí do každej domácnosti. Tu sú dôvody
Zdroj: Dreamstime

Prečo by ste mali túžiť po lacnejšom a menej výkonnom tablete? Nuž, každý, komu to rozpočet dovolí, siahne radšej po niečom výkonnom a kvalitnom. Je to, samozrejme, rozumné rozhodnutie a nebudeme vás od neho odhovárať. Ak potrebujete na tablete pracovať a vykonávať náročné úlohy, potom je to správna voľba. Kvalita vydrží viac.

Ak však máte rodinu alebo žijete vo viacčlennej domácnosti, jeden lacný tablet “na všetko” by ste mohli predsa len zvážiť, píše portál Android Authority. Tu je niekoľko dôvodov:

Pokúšali ste sa už niekedy variť podľa receptu zo stránok kuchárskych webov? Potom viete, ako často ste potrebovali ťukať do tabletu rukami od múky alebo iných surovín. Úprimne, oveľa viac by vás mrzelo správať sa takto neúctivo k drahému zariadeniu.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 75% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk