Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.12.2020, 00:01

Toto je výber najzaujímavejších smart hodiniek tohto roka

Pozrite si galériu s top smart hodinkami tohto roka a prehľad našich recenzií.

Toto je výber najzaujímavejších smart hodiniek tohto roka
Zdroj: Huawei

Smart hodinky sú mimoriadne populárnou záležitosťou. Hoci v začiatkoch bolo k nim viacero ľudí skeptických, svoje pevné miesto na poli elektroniky si predsa len vydobili.

Počiatočná nedôvera mohla prameniť z nenaplnených predstáv fanúšikov sci-fi žánru. Vo filmoch sme sa s nimi stretávali v súvislosti s tajnými agentami a z inteligentných hodiniek sa dalo pohodlne telefonovať, ovládať množstvo vecí, strieľať, v hodinkách bolo všetko okamžite prichystané na jeden klik. 

A aká bola realita? Vcelku pomalý operačný systém, každodenné nabíjanie, SIM karta podporovaná len v minimálnom zlomku vtedajších smart hodiniek a vodeodolnosť nikde. Skrátka, začiatky boli naozaj náročné. 

Hodinky sa však stále viac vyvíjajú a ľudia si už radi merajú svoje aktivity v podobe športov, monitorujú srdcový tep, okysličenosť krvi a podobne. V neposlednom rade, využívajú sa aj na telefonovanie cez Bluetooth alebo pomocou eSIM karty. 

Pozrite si našu galériu s top smart hodinkami tohto roka, ktorá je nižšie. Počas roka sme vám na našom webe tiež prinášali recenzie či veľké porovnania, ktoré nájdete na odkazoch pod galériou.

Ticketportal.sk