Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.12.2020, 00:01

Hľadáte niečo malé a skladné? Toto je najtenší notebook vo svojej kategórii

Asus uvádza do predaja ZenBook Flip S, ktorý podporuje aj písanie so stylusom.

Hľadáte niečo malé a skladné? Toto je najtenší notebook vo svojej kategórii
Zdroj: ASUS

Ak sa vám nechce so sebou nosiť na stretnutia veľké a ťažké notebooky, no tablet je zase pre vás menej využiteľný, je tu zaujímavá novinka. Asus uvádza na Slovensko najtenší konvertibilný notebook na svete s OLED displejom Asus ZenBook Flip S. 

Konvertibilita predstavuje možnosť otočiť notebook až o 360 stupňov, teda jeho obrazovku "vyvrátiť" až na klávesnicu. Z notebooku sa vám tak razom stane tablet. 

​ZenBook Flip S má ultratenký profil s hrúbkou len 13,9 mm a jeho hmotnosť je iba 1,2 kg. Displej disponuje rozlíšením 4K a je dotykový. Navyše, môžete na ňom využívať aj stylus Asus Pen so 4 096 úrovňami tlaku.

ZenBook Flip S ponúka prémiové spracovanie s povrchovou úpravou Jade Black, detailmi brúsenými diamantom a dekoračným panelom z brúseného hliníka. Odolné 360-stupňové pánty ErgoLift umožňujú používať ZenBook Flip S v režime notebooku, tabletu či stojana.

Klávesnica je podsvietená a ZenBook Flip S využíva technológiu ASUS NumberPad 2.0, ktorá kombinuje touchpad so zabudovanou numerickou klávesnicou.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 36% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.