Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
20.12.2020, 00:01

Tieto smart hodinky ponúkajú tri veľké tromfy. Pre koho však nie sú určené?

  • Smart hodinky Honor Watch GS Pro ponúkajú množstvo funkcií v drsnom tele.
  • Kde sú však ich nevýhody?
Tieto smart hodinky ponúkajú tri veľké tromfy. Pre koho však nie sú určené?
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Vybrať si tie správne smart hodinky je naozaj neľahká úloha. Na trhu sú stovky zariadení určených pre vaše zápästie s cieľom merania telesnej aktivity. Hneď na začiatku však prezradíme, že neexistuje univerzálna odpoveď, ktoré hodinky sú najlepšie.

Dôvodom sú osobné preferencie používateľov. Ak by ste vedľa seba postavili čo i len troch ľudí z rôznych vekových kategórií, rozličných povolaní či vyznávaním životného štýlu, získali by ste odlišné odpovede na ich nároky na smart hodinky.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

​​Kým jeden by túžil mať čo najviac funkcií, iní by chceli mať dlhú výdrž na jedno nabitie. Jednému by chýbalo lyžovanie, inému by stačilo len meranie srdcového tepu. Nám sa na testovanie dostali do rúk hodinky Honor Watch GS Pro a vďaka dvom týždňom s nimi vieme presne, pre koho sú určené.

Robustný dizajn

Hodinky prichádzajú v outdoorovej verzii, ktorá dáva dizajnom najavo, že je určená do terénu. Drsnejší vzhľad korunovali v našom prípade aj robustnejšie silikónové remienky a celková hrúbka hodiniek. Existuje množstvo ľudí, ktorí chcú presne takéto masívne hodinky.

Na spodnej strane zariadenia sa nachádza snímač srdcového tepu a na boku sú dve tlačidlá. Jedným tlačidlom sa dostanete do menu a druhé si môžete nakonfigurovať, či už na skratku k tréningom alebo k nejakej funkcii.

Mimochodom, okrem čiernej je na výber aj biely dizajn či zaujímavý svetlomodrý maskáč. Už podľa vzhľadu vám povieme, že hodinky sa hodia pre aktívnejších ľudí alebo pre tých, ktorým jednoducho neprekáža športovo vyzerajúci dizajn.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 72% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.