Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.12.2020, 00:01

Ďalšia novinka od Apple. Poriadne mastné slúchadlá pre milovníkov audia

Nové slúchadlá AirPods Max obsahujú aj digitálnu korunku na ovládanie hudby a hovorov.

Ďalšia novinka od Apple. Poriadne mastné slúchadlá pre milovníkov audia
Zdroj: Apple

Tento rok bol na zariadenia Apple snáď až neštandardne bohatý. Spoznali sme nové hodinky, iPhony, čipy, MacBooky a množstvo ďalších variácií týchto kusov elektroniky. Apple tiež nešetril veľkými ohláseniami. Nuž a jednu z noviniek si nechal až na predvianočný čas.

Výrobca ohlásil nové slúchadlá AirPods Max. V žiadnom prípade nejde o malé slúchadlá, ako by mohol názov AirPods napovedať. Sú to klasické veľké slúchadlá s mostom a zakrývajú celé uši.​

Zdroj: Apple

​Elegantná novinka sa nesie v duchu hliníkového spracovania, pričom nechýbajú ani prvky z ocele. Aby sa slúchadlá hodili pre každé ucho či tvar hlavy, každý z náušníkov sa môže hýbať do viacerých strán. Vďaka tomu by ste si mali nájsť vhodný sklon aj pre vás.

Vo vnútri je čip H1, ktorý nájdeme aj v menších AirPods. Slúchadlá sa nabíjajú pomocou lightning konektoru, pričom by mali podľa výrobcu vydržať až 20 hodín na nabitie.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 52% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.