Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.11.2020, 00:01

Najlepšia mobilná hra zdarma. Potrebujete pri nej bleskové reakcie

Ako vyzerá súčasný rebríček najobľúbenejších hier, ktoré sú zdarma?

Hry na mobilných zariadeniach sa tešia obrovskej popularite. Smartfón má v dnešnej dobe pri sebe takmer každý a hru si môže zahrať na akomkoľvek mieste. Často pri tom ani nepotrebujete pripojenie k internetu.

​Ak práve premýšľate nad nejakou dobrou hrou, s ktorou chcete zabiť trochu času, ponúkame vám pár tipov. A keďže hier je naozaj dosť, zvolili sme si kategóriu najobľúbenejších hier, ktoré sú zdarma. Prinášame vám tak rebríček z aplikačných obchodov AppStore pre iPhony a Google Play pre Androidy.  

  • Tretie miesto

Tretie miesto v AppStore patrí hre Barista Life. Je to jednoduchá hra, ktorá sa odohráva za pultom kaviarne. Hráte sa na baristu, ku ktorému chodia zákazníci a pýtajú si obľúbenú kávičku či donuty. Vašou úlohou je správne naklikať objednávku, pripravovať kávu či namáčať donut v cukrovej poleve. Otravovať vás pritom nebudú zákazníci, ale reklamy, ktorých je v neplatenej verzii neúrekom.

Tretie miesto v Google Play patrí hre Demolish. Ako napovedá názov, demoluje sa v nej. Jednoduchými ťahmi ovládate katapult, ktorý ničí mrakodrapy. K dispozícii máte niekoľko typov striel a pointou je zdemolovať budovu čo najmenším počtom pokusov. Hľadáte za tým niečo hlbšie? Nemusíte. To je všetko.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 47% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk