Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.10.2020, 10:41

Zabijak vlajkových lodí prináša novú špičku do strednej triedy. Čo ponúka?

  • OnePlus predstavuje novú vlajkovú loď OnePlus 8T.
  • Novinka obsahuje nové ultra-rýchle nabíjanie Warp Charge 65, špičkový 120Hz Fluid displej a OxygenOS 11.
Zabijak vlajkových lodí prináša novú špičku do strednej triedy. Čo ponúka?
Zdroj: OnePlus

OnePlus zvykli nazývať zabijak vlajkových lodí. Za veľmi dobrú cenu totiž ponúkali tak veľa muziky, až sa doťahovali na špičkové smartfóny. A hoci postupom času sa cena dvíha, stále je mimoriadne dobrá.

Výrobca aktuálne uviedol na trh svoj najnovší smartfón, OnePlus 8T. Po úspechu série OnePlus 8 začiatkom tohto roka spoločnosť OnePlus opäť predstavuje množstvo technológií novej generácie, vrátane novo kalibrovaného 120 Hz Fluid AMOLED displeja a najrýchlejšieho riešenia nabíjania spoločnosti vôbec - Warp Charge 65.

Warp Charge 65 - denná dávka energie za 15 minút

Warp Charge 65 je najpokročilejšie riešenie nabíjania spoločnosti OnePlus vôbec, ktoré ponúka celodenný výkon za iba 15 minút. Využíva technológiu nabíjania dvoch batérií na rýchle doplnenie veľkej celkovej kapacity 4 500 mAh a úplné nabitie za normálneho používania trvá iba 39 minút.

OnePlus 8T je vybavený 12 teplotnými senzormi, spolu s extra šifrovacím čipom v adaptéri a kábli, aby udržiaval nabíjaciu teplotu na pohodlnej úrovni pri prevádzke pri špičkovom výkone 65W. Či už sa chystáte ráno do práce alebo si dáte rýchlu pauzu počas dňa, Warp Charge 65 dobije OnePlus 8T na celý pracovný deň.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 56% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.