Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.09.2020, 14:15

Nové smart hodinky aj slúchadlá na slovenskom trhu. Huawei na to ide inak

  • Nové hodinky s vynikajúcou výdržou či animovaným trénerom a slúchadlá s unikátnou funkciou.
  • Huawei uviedol na slovenský trh Huawei Watch GT2 Pro, Huawei Watch Fit a slúchadlá Huawei FreeBuds Pro.
Nové smart hodinky aj slúchadlá na slovenskom trhu. Huawei na to ide inak
Zdroj: Huawei

Smart hodinky od Huawei si idú svojou cestou. Funkcie im v priebehu času pribúdajú len s veľkým zvážením výrobcu. A hoci sú zakaždým vylepšené, nepredbiehajú sa s inými výrobcami v tom, čo dokážu. Kde je pes zakopaný?

Huawei ide na to cez výdrž batérie a systém okresal len na tie najpodstatnejšie veci. Tie však postupne stále vylepšuje. Do jeho noviniek Huawei Watch GT2 Pro tak pribudlo pokročilé sledovanie športových aktivít aj bezdrôtové nabíjanie.

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro sú minimalistické, no zároveň masívne smart hodinky. Ako vôbec prvé smart hodinky od Huawei prichádzajú s odolným zafírovým sklíčkom.

Zaujímavosťou je funkcia Huawei Share OneHop Watch Face, ktorá umožňuje používateľom preniesť fotografie zo smartfónu do hodiniek jedným ťunutím a prispôsobiť si tak vizuál ciferníka podľa svojich predstáv.

Hodinky ponúkajú na výber viac ako 100 tréningových režimov. Medzi nové režimy pribudli športy ako je lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding, či golf. Lyžiarske režimy monitorujú priemernú rýchlosť, vzdialenosť, dráhu, kumulatívne klesanie, maximálny sklon, srdcovú frekvenciu, nasýtenie krvi kyslíkom a mnoho iného.

Huawei Watch GT 2 Pro prinášajú širokú škálu extrémnych športov, voľnočasových aktivít, vodných športov, loptových hier a snehových športov, známych už z predošlých modelov. Huawei tiež ponúka automatickú detekciu tréningu pre šesť tréningových režimov.

Huawei Watch GT 2 Pro prichádzajú s vylepšenými schopnosťami monitorovania zdravia. Sledovanie srdcového rytmu je presnejšie vďaka vylepšenej technológii monitorovania Huawei TruSeen 4.0+.

Hodinky tiež podporujú monitorovanie srdcového rytmu v reálnom čase, či už pri behu, plávaní alebo inom športe. Upozorňujú na vysoký srdcový tep, najvyššiu dosiahnutú absorpciu kyslíka, čas na zotavenie a mnoho iného.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 62% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.