Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.09.2020, 12:19

Vylepšenia v každom smere. Nová vyklápačka od Motoroly je oficiálna

Motorola Razr druhej generácie s ohybným displejom prináša 5G konektivitu a množstvo vylepšení.

Vylepšenia v každom smere. Nová vyklápačka od Motoroly je oficiálna
Zdroj: Motorola

Motorola sa rozhodla navodiť nostalgiu všetkým, ktorí milovali vyklápacie telefóny. Minulý rok uviedla totiž novú verziu jedného z najúspešnejších mobilných telefónov všetkých čias - véčka Motorola Razr V. Išlo o ohybný smartfón Motorola Razr 2019.

Vylepšením však prešiel displej, ktorý tvoril celú vnútornú stranu a dal sa ohýbať. Odstránili jednoducho hardvérovú klávesnicu a nahradili ju trendovou technológiou v oblasti displejov, teda skladacou obrazovkou.

Zdroj: Motorola

​Prvá generácia však mala svoje muchy a Motorola sa rozhodla vylepšiť to, čo žiadali používatelia. Prináša väčší displej na prednej strane, lepší fotoaparát, kvalitnejší displej vo vnútri - a to zďaleka nie je všetko.

Dizajn zariadenia je momentálne matný. Tento spôsob úpravy povrchov máme veľmi radi, pretože sa na ňom tak výrazne nezanechávajú odtlačky prstov. Na prednej strane (v zloženej forme) je aktuálne OLED displej s rozlíšením 800 x 600 pixelov s 2,7-palcovou uhlopriečkou.

Pomocou neho môžete odpovedať na správy bez toho, aby ste telefón neustále otvárali. V tomto zmysle vám tiež pomôže hlavný fotoaparát, ktorý je pod displejom. Pri selfie sa zároveň vidíte na malej obrazovke vpredu. Má rozlíšenie 48 MP (f/1.7). Po roztvorení sa z neho stáva hlavný fotoparát a obraz vidíte na vnútornom displeji.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 36% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk