Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.08.2020, 00:01

Tento tablet môže nahradiť počítač. Stačí mať správne vybavenie

Nové funkcie s prepojeným ekosystémom Galaxy využijete aj pri práci s tabletmi Samsung Galaxy Tab S7 a S7+.  

Tento tablet môže nahradiť počítač. Stačí mať správne vybavenie
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Samsung v uplynulom týždni predstavil celé vynovené portfólio. Spoznali sme nové tabletofóny so stylusom S Pen, teda Samsung Galaxy Note 20, bezdrôtové slúchadlá v tvare fazule Samsung Galaxy Buds Live i nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch 3 a k horúcim novinkám patrí aj tablet Galaxy Tab S7 a S7+. 

Zariadenia a služby už dávnejšie Samsung vyvíja tak, aby spolu navzájom bez problémov spolupracovali, čo pomáha nielen pri práci a hraní hier. Galaxy Note 20 je tak ešte oveľa užitočnejší, keď ho prepojíte s tabletmi, smart hodinkami či spomínanými slúchadlami. Umožnia výkonnejšiu prácu, dlhšie hranie aj lepšiu komunikáciu.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Univerzálne tablety pre prácu aj kreatívnu činnosť

Dva univerzálne tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v sebe spájajú schopnosti počítačov, flexibilitu tabletov a konektivitu smartfónov. Patria do rodiny modelov Galaxy 5G a ich majitelia sa môžu tešiť na bezproblémové videokonferencie, rýchle sťahovanie a streaming bez najmenšieho zasekávania.

Zdroj: Samsung

​O slušný výkon sa stará výkonný procesor a k produktivite dopomôže aj vylepšené dotykové pero S Pen s podobnými schopnosťami ako u smartfónov Galaxy Note20. Pre plnohodnotnú prácu si stačí zvoliť správne príslušenstvo a vybavenie, ako je vylepšený ochranný kryt s klávesnicou. Ten tvorí zároveň i stoja. Kryt i klávesnica sa však predávajú zvlášť. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 61% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.