Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.08.2020, 00:01

Tento tablet môže nahradiť počítač. Stačí mať správne vybavenie

Nové funkcie s prepojeným ekosystémom Galaxy využijete aj pri práci s tabletmi Samsung Galaxy Tab S7 a S7+.  

Tento tablet môže nahradiť počítač. Stačí mať správne vybavenie
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Samsung v uplynulom týždni predstavil celé vynovené portfólio. Spoznali sme nové tabletofóny so stylusom S Pen, teda Samsung Galaxy Note 20, bezdrôtové slúchadlá v tvare fazule Samsung Galaxy Buds Live i nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch 3 a k horúcim novinkám patrí aj tablet Galaxy Tab S7 a S7+. 

Zariadenia a služby už dávnejšie Samsung vyvíja tak, aby spolu navzájom bez problémov spolupracovali, čo pomáha nielen pri práci a hraní hier. Galaxy Note 20 je tak ešte oveľa užitočnejší, keď ho prepojíte s tabletmi, smart hodinkami či spomínanými slúchadlami. Umožnia výkonnejšiu prácu, dlhšie hranie aj lepšiu komunikáciu.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Univerzálne tablety pre prácu aj kreatívnu činnosť

Dva univerzálne tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v sebe spájajú schopnosti počítačov, flexibilitu tabletov a konektivitu smartfónov. Patria do rodiny modelov Galaxy 5G a ich majitelia sa môžu tešiť na bezproblémové videokonferencie, rýchle sťahovanie a streaming bez najmenšieho zasekávania.

Zdroj: Samsung

​O slušný výkon sa stará výkonný procesor a k produktivite dopomôže aj vylepšené dotykové pero S Pen s podobnými schopnosťami ako u smartfónov Galaxy Note20. Pre plnohodnotnú prácu si stačí zvoliť správne príslušenstvo a vybavenie, ako je vylepšený ochranný kryt s klávesnicou. Ten tvorí zároveň i stoja. Kryt i klávesnica sa však predávajú zvlášť. 

Nedozvedeli ste sa všetko?

Vyskúšajte digitálne predplatné a dočítajte článok až do konca.
-89%

MIMORIADNA AKCIA

Získajte prístup ku kompletnému obsahu
len za 1 €

VYSKÚŠAŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk