Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.07.2020, 16:36

Veľký únik informácií len pár dní pred premiérou. Takto vyzerajú očakávané smart hodinky

Pozrite si, ako budú vyzerať nové hodinky Samsung Galaxy Watch 3 v bronzovom prevedení.

Veľký únik informácií len pár dní pred premiérou. Takto vyzerajú očakávané smart hodinky
Zdroj: Samsung

Samsung má pred sebou najdôležitejšiu časť druhej polovice roka. Už budúci týždeň, presnejšie 5.augusta, predstaví celý rad svojich noviniek vrátane smartfónu Samsung Galaxy Note 20, nového ohybného smartfónu Samsung Galaxy Fold 2, hodiniek Samsung Galaxy Watch 3 či slúchadiel Samsung Galaxy Buds Live, informuje portál phonearena.com.

Ako už býva zvykom, na svetlo sveta unikajú krátko pred predstavením rôzne informácie a špecifikácie. Tento raz však ide o kompletný unboxing, teda rozbaľovačku nových hodiniek. Tých, ktoré Samsung oficiálne odhalí až o týždeň. Pozrite si video nižšie:

Reč je o modeli Samsung Galaxy Watch 3, teda nástupcovi elegantných hodiniek Samsung Galaxy Watch s takzvanou otočnou lunetou okolo ciferníka. Tá slúži na lepšiu navigáciu v menu a zároveň aj ako ochrana okolo displeja.

Hodinky prídu s priemerom displeja o veľkosti 41mm, pričom okrem uvedeného kúsku vo videu bude predstavený aj 45 mm variant s prívlastkom Titanium. Okrem veľkosti a spracovania bude rozdiel aj v kapacite batérií a samozrejme v cene. Podľa všetkého bude stáť menší model 349 dolárov a väčší 399 dolárov. 

Už o týždeň v stredu 5.augusta vám prinesieme informácie z predstavenia týchto zariadení. 

Ticketportal.sk