Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.07.2020, 14:32

iPhone 12 ešte nie je na trhu, no v Rusku si ho už môžete "kúpiť"

Ruská značka Caviar totiž spustila predpredaj novinky, i keď dizajn ani špecifikácie iPhone 12 zatiaľ nie sú známe.

iPhone 12 ešte nie je na trhu, no v Rusku si ho už môžete "kúpiť"
Zdroj: Caviar

O chystanej novinke iPhone 12 toho zatiaľ veľa nevieme. Napriek tomu sú už iste mnohí nachystaní si ju kúpiť. V Rusku sa to dá už teraz, informuje portál idnes.cz.

Ruská značka Caviar totiž spustila predpredaj novinky, i keď dizajn ani špecifikácie iPhone 12 nie sú známe. Odráža sa aktuálne len od dohadov a únikov informácií.

Minuloročná atrakcia od Caviar:

​Tie hovoria, že nový iPhone 12 by mohol mať hranatejšie tvary a priblížiť sa tak starším kúskom iPhone 4 či iPhone 5. Okrem toho sa však vedú dohady o tom, či predstavenie noviniek Apple náhodou neodloží.

Pozrite si prevedenia iPhonov 11 spoločnosti Caviar:

​Apple totiž zvykne mávať svoje uvedenie noviniek v septembri, no vzhľadom na situáciu spojenú s pandémiou COVID-19 by mohol s novými iPhonmi ešte chvíľu počkať. Americký a európsky trh predstavujú totiž nadpolovičnú väčšinu z celkových predajov iPhonov.

Práve tieto oblasti sú však momentálne zasiahnuté koronavírusom, respektíve, používatelia nemusia byť v náročnej situácii ochotní kupovať najnovší model a uspokoja sa s kvalitným minuloročným kúskom. 

Vyhrajte 5 x predplatné balíka Digital na rok

Zaregistrujte svoju emailovú adresu cez formulár nižšie a ste v žrebovaní.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk