Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.07.2020, 14:32

iPhone 12 ešte nie je na trhu, no v Rusku si ho už môžete "kúpiť"

Ruská značka Caviar totiž spustila predpredaj novinky, i keď dizajn ani špecifikácie iPhone 12 zatiaľ nie sú známe.

iPhone 12 ešte nie je na trhu, no v Rusku si ho už môžete "kúpiť"
Zdroj: Caviar

O chystanej novinke iPhone 12 toho zatiaľ veľa nevieme. Napriek tomu sú už iste mnohí nachystaní si ju kúpiť. A ak by ste si ho už túžili predobjednať, v Rusku sa to dá už teraz, informuje portál idnes.cz.

Ruská značka Caviar totiž spustila predpredaj unikátnych kusov iPhonu so špeciálnou zadnou stenou.  Keďže dizajn ani špecifikácie iPhone 12 nie sú známe, tvorcovia sa drážajú aktuálne len z dohadov a únikov informácií.

Minuloročná atrakcia od Caviar:

​Tie hovoria, že nový iPhone 12 by mohol mať hranatejšie tvary a priblížiť sa tak starším kúskom iPhone 4 či iPhone 5. Okrem toho sa však vedú dohady o tom, či predstavenie noviniek Apple náhodou neodloží.

Pozrite si prevedenia iPhonov 11 spoločnosti Caviar:

​Apple totiž zvykne mávať svoje uvedenie noviniek v septembri, no vzhľadom na situáciu spojenú s pandémiou COVID-19 by mohol s novými iPhonmi ešte chvíľu počkať. Americký a európsky trh predstavujú totiž nadpolovičnú väčšinu z celkových predajov iPhonov.

Práve tieto oblasti sú však momentálne zasiahnuté koronavírusom, respektíve, používatelia nemusia byť v náročnej situácii ochotní kupovať najnovší model a uspokoja sa s kvalitným minuloročným kúskom. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 41% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.