Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.06.2020, 00:01

Stratený telefón? Môžete ho nájsť podľa tohto návodu za pár sekúnd

  • Stratili ste telefón? Skúste ho vyhľadať pomocou týchto riešení.
  • Zabezpečte si svoj telefón, aby ste ho v prípade núdze dokázali lokalizovať. 
  • Sú však i prípady, kedy svoj telefón sami nevyhľadáte.

Strata smartfónu zamrzí. Na jednej strane nás štve, že sme svojím spôsobom prišli o peniaze, ktoré sme do smartfónu investovali, nuž a na druhej strane nás mrzia aj stratené fotky, videá či kontakty. Na všetko však existuje aspoň aká-taká "náplasť". 

O tom, ako si zálohovať dáta vo forme kontaktov či fotografií sme  už písali v samostatnom článku, ktorý nájdete na tomto odkaze. Vďaka jednoduchej zálohe budete aspoň prichystaní na stratu dát. V dnešnom článku vám zase predstavíme možnosti, ako sa môžete pokúsiť nájsť svoj stratený telefón.

V prvom rade, na prípadnú stratu, či zapatrošenie telefónu treba myslieť ešte pred tým, než táto situácia nastane. Ak nemáte vykonané niektoré základné opatrenia, smartfón už nemusíte nikdy nájsť. Treba totiž ujasniť, že svoj smartfón nenájdete za každých okolností.

Pozrieme sa teda aspoň na to, aké kroky treba vykonať na preventívne zabezpečenie a následne aj na vyhľadanie smartfónu. 

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk