Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.05.2020, 06:00

Pozrite si výber najlepších aplikácií na cesty po Slovensku

Tieto appky sa oplatí pozrieť. Hodia sa vám nielen na pešiu turistiku, ale aj na výlet autom a s rodinou.

Pozrite si výber najlepších aplikácií na cesty po Slovensku

Aj vy ste mali ešte začiatkom roka plno cestovných plánov na rok 2020? Nuž, koronavírus nás zrejme ešte v nasledujúcich mesiacoch bude obmedzovať v doterajšom bezstarostnom pohybe kdekoľvek na Zemi. Azda to nebude znieť ako klišé útecha, ale verte, že Slovensko ponúka tiež množstvo zaujímavých lokalít, ktoré sa oplatí vidieť.

Ak vám teda už dochádzajú nápady na výlety a navštívili ste všetky možné dostupné lokality vo vašom okrese, je načase poobzerať sa po celom území našej republiky.

Pozrite si niekoľko našich tipov na zaujímavé aplikácie s najvyššími hodnoteniami či stiahnutiami z aplikačných obchodov. Nájdete tu opis miest, kultúrnych pamiatok či aktivity pre deti. Okrem klasického vyhľadávania cez Google či TripAdvisor tak môžete vyskúšať aj niečo iné. Zároveň, ak máte ďalšie tipy, podeľte sa o ne v komentároch. 

Vypadni.sk

Aplikácia pre ľudí, ktorí chcú toho objaviť čo najviac. Či už je reč o kultúrnych i prírodných krásach, múzeách, zoo záhradách, akvaparkoch či dokonca raritách na Slovensku. Veru, aj u nás sa nachádzajú atrakcie ako najužší dom na svete, slovenský stonehenge, šikmé veže, geografický stred Európy a podobne. Aplikácia je maximálne prehľadná, kategorizovaná a plná funkcií. Svoje výlety tu však môžete nielen hľadať, ale aj ich zaznamenávať.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 82% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk