Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.04.2020, 14:48

Prestaňte leňošiť a upracte si mobil. Môže byť múdrejší a rýchlejší týmito trikmi

  • V období, keď platí obmedzenie pohybu a karanténa, je možno vhodný čas na plnenie úloh, na ktoré obvykle nemáte čas.
  • Jarné upratovanie domácnosti je jednou z nich, ale nezabúdajte na to, že aj váš smartfón potrebuje raz za čas upratať.
Prestaňte leňošiť a upracte si mobil. Môže byť múdrejší a rýchlejší týmito trikmi
Zdroj: techspot.com

Vonku síce môže byť po niektoré dni naozaj pekne, avšak kým budú platiť obmedzenia, je lepšie zostávať doma. V takom prípade je potrebné sa nejako zabaviť, takže čo sa napríklad pustiť do toho, čo už mesiace odkladáte?

V telefóne sa vám hromadia nepoužívané aplikácie, nepretriedené fotografie a čakajúce aktualizácie. Poďme si telefóny trochu upratať.

Nasledujúce tipy platia prevažne pre operačný systém Android, avšak aj používatelia iOS môžu niektoré tipy použiť, uvádza portál iDnes.cz. Vzhľadom na to, že podiel operačného systému Android je na svetovom trhu okolo 75 percent, je zameranie na tento typ zariadení celkom férové.

Upozorňujeme tiež, že užívateľská rozlíšenie a možnosti telefónov sa líši v závislosti od výrobcu, a nie je tak vždy možné poskytnúť univerzálny návod, ako daného úkonu docieliť.

Ak vám nami odporúčaná voľba či záložka v rôznych menu chýba, skúste trochu improvizovať, hľadať podľa kľúčových slov a podobne.

V galérii vám poradíme, ako na to:

Ticketportal.sk