Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.04.2020, 00:01

Samsung chystá nové slúchadlá. Pripomínajú fazuľu

Bude sa novinka skutočne volať Samsung Galaxy Beans, teda "Fazuľa"?

Samsung chystá nové slúchadlá. Pripomínajú fazuľu
Zdroj: WinFuture / @rquandt

Na prvý pohľad to môže znieť ako vtip. V sutočnosti to však vyzerá tak, že Samsung sa chystá spraviť slúchadlá, ktoré sa ponášajú tvarom na fazuľu, informuje portál Winfuture.de.

Zatiaľ nie je isté, či takto bude skutočne budúca generácia Samsung Galaxy slúchadiel vyzerať. Nejde totiž o uniknuté obrázky. Tieto tlačové rendery vyrobil samotný portál Winfuture, no vznikli na základe uniknutých samsungáckych 3D dát. Išlo o projekt s názvom "Popcorn".

Samotný juhokórejský výrobca však tieto správy ani obrázky nekomentoval.

​Portál sa teda celkom zaujímavo “rozbehol” a vytvoril bohatú zbierku vizuálov. Odráža sa pri tom aj z farebného a materiálového portfólia doterajších bezdrôtových slúchadiel Samsung Galaxy Buds a Galaxy Buds+. Tie sú odpoveďou na dopyt po malých slúchadlách bez zbytočných káblov, ktoré nabíjate v krabičke. Či už je reč o AirPods Pro od Apple alebo FreeBuds od Huawei.

Novo-vyrenderované obrázky však napovedajú o skutočne nenápadnom zariadení, ktoré pôsobí o dosť útlejšie ako aktuálne Buds. Nechýba im pritom sústava reproduktorov a mikrofónov, či dvojica kovových pinov na nabíjanie a senzor na detekciu nasadenia do ucha.

Žiadne technické špecifikácie zatiaľ nepoznáme, no podľa dohadov by ich mohli uviesť počas predstavenia Samsung Galaxy Note 20 v priebehu tohto roka.

Iba pripomíname, že Samsung Galaxy Buds prvej generácie stoja okolo 149 eur a Samsung Galaxy Buds+ stoja 169 eur. Necháme sa prekvapiť, na koľko nás prípadne vyjde táto fazuľovitá novinka.