Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.03.2020, 12:20

Výborná batéria, príťažlivá cena. V apríli nájdete tento smartfón aj na Slovensku

Samsung Galaxy M21 obsahuje až trojicu fotoaparátov a 6000 mAh batériu.

Výborná batéria, príťažlivá cena. V apríli nájdete tento smartfón aj na Slovensku
Zdroj: Samsung

Patríte k ľuďom, ktorí dokážu poriadne vyšťaviť batériu svojho smartfónu? Potom by vás mohol zaujať nový smartfón Samsung Galaxy M21 od spoločnosti Samsung. Navyše, hodí sa aj pre fanúšikov fotografovania a sociálnych sietí, pričom má aj lákavú cenu 239 eur.

Tri fotoaparáty

Novinka obsahuje 6,4-palcový Full HD+ displej s vysokým rozlíšením a vo vrchnej časti je výrez v tvare písmena U. Vo výreze je situovaná predná selfie kamera s rozlíšením až 20 MP. Tá sa zároveň využíva aj na odomykanie tvárou. Do smartfónu však môžete vstúpiť aj pomocou odtlačku prstov.

Zdroj: Samsung

Na zadnej strane je trojica fotoaparátov, pričom je tu hlavný fotoaparát s rozlíšením až 48 MP. Skvelou správou je prítomnosť ultraširokého snímača, pre čoraz trendovejšie ultra-široké fotografie. Tretí fotoaparát slúži pre čo najlepšie fotky s rozostreným pozadím.

Dostupný od apríla

O výkon zariadenia sa stará osemjadrový procesor Exynos 9611 z domácej samsungáckej dielne a sekundujú mu 4 GB pamäte RAM. Používateľ bude mať k dispozícii 64 GB vnútorného úložiska, ktoré si môže rozšíriť o micro SD kartu. Niekoho môže potešiť 3,5 mm jack na slúchadlá, ktorý je skôr už raritou.

Zdroj: Samsung

​Na nabíjanie je tu USB-C konektor, pomocou ktorého dodáte energiu obrovskej batérii. Tá má až 6000 mAh a mala by sa postarať o poriadnu výdrž. Ak zabudnete nabiť smartfón večer, bez väčších problémov by ste s týmto mohli prežiť aj nasledujúci deň. Samsung Galaxy M21 nájdete v slovenskej ponuke od polovice apríla.

Ticketportal.sk