Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.02.2020, 00:01

Ktoré top smart hodinky sú najlepšie? Po dvojtýždňovom testovaní je jasný výsledok

  • Porovnali sme špičkové smart hodinky. Dva týždne sme fungovali s Apple Watch Series 5, Huawei Watch GT2 a Samsung Galaxy Watch Active 2.
  • Ktoré boli najpresnejšie a čo všetko dokážu zmerať?
  • Pozrite si poslednú, piatu časť nášho seriálu Súboj smart hodiniek.

Máte dilemu, ktoré z top smart hodiniek si zvoliť? Otestovali sme ich za vás a máme celkom užitočné rady. Počas dvojtýždňového testu som nosila naraz na jednej ruke špičkové hodinky od Apple, Huawei a Samsung. S hodinkami som plávala, behala, spávala, jednoducho som s nimi žila.

V prvej časti nášho seriálu Súboj smart hodiniek ste sa dozvedeli všetky potrebné podrobnosti o trojici testovaných hodiniek Apple Watch Series 5, Huawei Watch GT2 a Samsung Galaxy Watch Active 2. V druhom vydaní sme vám priniesli špeciál o behaní a výdrži hodiniek, v treťom dieli ste sa dozvedeli, ako to dopadlo s plaveckým tréningom

Štvrtý diel bol venovaný spánku, respektíve meraniu kvality spánku. Dnešné, piate vydanie je zároveň naším zhrnutím predošlých častí a záverečným verdiktom. 

Záverečné pozorovania

Z viacerých testov nám vyšlo, že Apple vcelku presne meria prebehnutú vzdialenosť, ale zrejme mierne nadhodnocuje počet krokov.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 77% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.