Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.02.2020, 00:01

Ktoré top smart hodinky sú najlepšie? Po dvojtýždňovom testovaní je jasný výsledok

  • Porovnali sme špičkové smart hodinky. Dva týždne sme fungovali s Apple Watch Series 5, Huawei Watch GT2 a Samsung Galaxy Watch Active 2.
  • Ktoré boli najpresnejšie a čo všetko dokážu zmerať?
  • Pozrite si poslednú, piatu časť nášho seriálu Súboj smart hodiniek.

Máte dilemu, ktoré z top smart hodiniek si zvoliť? Otestovali sme ich za vás a máme celkom užitočné rady. Počas dvojtýždňového testu som nosila naraz na jednej ruke špičkové hodinky od Apple, Huawei a Samsung. S hodinkami som plávala, behala, spávala, jednoducho som s nimi žila.

V prvej časti nášho seriálu Súboj smart hodiniek ste sa dozvedeli všetky potrebné podrobnosti o trojici testovaných hodiniek Apple Watch Series 5, Huawei Watch GT2 a Samsung Galaxy Watch Active 2. V druhom vydaní sme vám priniesli špeciál o behaní a výdrži hodiniek, v treťom dieli ste sa dozvedeli, ako to dopadlo s plaveckým tréningom

Štvrtý diel bol venovaný spánku, respektíve meraniu kvality spánku. Dnešné, piate vydanie je zároveň naším zhrnutím predošlých častí a záverečným verdiktom. 

Záverečné pozorovania

Z viacerých testov nám vyšlo, že Apple vcelku presne meria prebehnutú vzdialenosť, ale zrejme mierne nadhodnocuje počet krokov.

89% zľava na predplatné

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk