Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.02.2020, 20:00

S týmto telefónom natočíte 8K video a 100-násobne priblížite scénu. Nový Samsung je tu

  • Preteky o najlepší smartfón tohto roka sa začali. Samsung Galaxy S20 Ultra je technologická beštia.
  • Zo San Francisca od vyslanej redaktorky Alžbety Harry Gavendovej.

Samsung má za sebou veľký deň. V San Franciscu na tlačovej konferencii predstavil svoju novú vlajkovú loď a začal tým preteky o najlepší smartfón tohto roka. Ostatní výrobcovia budú nasledovať v neskorších mesiacoch, no Samsung tradične začína prvý. 

Novinky sú však v skutočnosti až tri. Ide o celú sériu Samsung Galaxy S20, do ktorej patrí najmenej vybavený Samsung Galaxy S20, stredne vybavený Samsung Galaxy S20 Plus a novým šampiónom juhokórejského výrobcu sa stáva Samsung Galaxy S20 Ultra. 

Samsung sa zameral v najvýkonnejšom modeli na obrovské priblíženie objektu, teda až 100-násobný Space Zoom, 5G konektivitu a smartfóny dokážu nakrúcať až 8K video. Z tohto mega kvalitného videa potom môžete urobiť tak kvalitnú snímku obrazovky, že bude mať rozlíšenie až 32 MP.

​Pri fotkách ešte zostaneme. Hýbu totiž svetom. Výrobca prináša v novom modeli ešte lepšie nočné fotky a novinkou je aj Single Take Camera. Vtedy natočíte krátke video, pričom vám automaticky vygeneruje z tohto videa niekoľko GIFou, upravených fotiek, časozberov, spomalených záberov, boomerangov - a vy to môžete rovno “zavesiť” na sociálne siete. 

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 55% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.