Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.02.2020, 20:00

S týmto telefónom natočíte 8K video a 100-násobne priblížite scénu. Nový Samsung je tu

  • Preteky o najlepší smartfón tohto roka sa začali. Samsung Galaxy S20 Ultra je technologická beštia.
  • Zo San Francisca od vyslanej redaktorky Alžbety Harry Gavendovej.

Samsung má za sebou veľký deň. V San Franciscu na tlačovej konferencii predstavil svoju novú vlajkovú loď a začal tým preteky o najlepší smartfón tohto roka. Ostatní výrobcovia budú nasledovať v neskorších mesiacoch, no Samsung tradične začína prvý. 

Novinky sú však v skutočnosti až tri. Ide o celú sériu Samsung Galaxy S20, do ktorej patrí najmenej vybavený Samsung Galaxy S20, stredne vybavený Samsung Galaxy S20 Plus a novým šampiónom juhokórejského výrobcu sa stáva Samsung Galaxy S20 Ultra. 

Samsung sa zameral v najvýkonnejšom modeli na obrovské priblíženie objektu, teda až 100-násobný Space Zoom, 5G konektivitu a smartfóny dokážu nakrúcať až 8K video. Z tohto mega kvalitného videa potom môžete urobiť tak kvalitnú snímku obrazovky, že bude mať rozlíšenie až 32 MP.

​Pri fotkách ešte zostaneme. Hýbu totiž svetom. Výrobca prináša v novom modeli ešte lepšie nočné fotky a novinkou je aj Single Take Camera. Vtedy natočíte krátke video, pričom vám automaticky vygeneruje z tohto videa niekoľko GIFou, upravených fotiek, časozberov, spomalených záberov, boomerangov - a vy to môžete rovno “zavesiť” na sociálne siete. 

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk