Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.02.2020, 00:01

Spoľahlivé služby za 250 eur. Tento telefón má však aj svoje nevýhody

  • Spoločnosť nám robil Honor 9X, ktorý sa pohybuje v cenovej hladine okolo 250 eur.
  • Skvelá výdrž, dobrý fotoaparát. Kde sú však jeho mínusy? Prečítajte si našu recenziu. 
Spoľahlivé služby za 250 eur. Tento telefón má však aj svoje nevýhody
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

Záujem ľudí o tie najdrahšie a najvýkonnejšie smartfóny sveta býva enormný. A aj keď sa ľudia práve nechystajú kúpiť drahé telefóny od Apple či Samsung, fanúšikovia mobilných technológií si vždy radi prečítajú, čo nové dorazilo do týchto zariadení.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Nuž, aj my sme radi, keď nám v redakcii na test pristane nejaká slušná vlajková loď na pár dní. No s radosťou si tiež vyskúšame aj omnoho lacnejšie zariadenia, aby sme vedeli priebežne porovnávať zariadenia.

Aktuálne nám spoločnosť robil Honor 9X, ktorý sa pohybuje v cenovej hladine okolo 250 eur. Aj keď je to telefón, ktorý má svoje muchy, rozhodne má čo ponúknuť. Čo sa nám páčilo a čo nebola celkom naša šálka kávy? Prečítajte si našu recenziu.

Pozrite si aj fotografie spravené Honorom 9X:

​Telefón nás celkovo zaujal už svojím dizajnom. Predná strana s displejom je čistá, s tenkými rámikmi. Nachádza sa tu len reproduktor na hovory, márne by ste teda hľadali selfie kameru. Tá sa totiž ukrýva vo vrchnej hrane zariadenia, odkiaľ sa vysunie, keď aktivujete selfie režim. Je to celkom šikovné riešenie, i keď je tu vždy riziko poškodenia. Do mechanizmu sa môžu dostať nečistoty a vysúvanie kamery nemusí byť potom bezproblémové.

Zaujímavosťou je však to, že keď vám náhodou telefón vypadne z ruky, kamera sa začne schovávať. Je síce otázne, či sa to v skutočnom momente ohrozenia naozaj včas ukryje, no vždy keď sme simulovali pád, fotoaparát sa okamžite ukrýval. Treba si držať skrátka palce...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 68% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.