Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.01.2020, 18:30

Unikli fotografie a špecifikácie nového ohybného telefónu od Samsungu

Skladačka predstavuje unikátnu novinku Samsung Galaxy Z Flip.

Unikli fotografie a špecifikácie nového ohybného telefónu od Samsungu
Zdroj: WinFuture.de

Juhokórejská spoločnosť Samsung chystá nový Samsung Galaxy Z Flip, informuje portál Winfuture.de. Má predstavovať nový prístup k skladacím smartfónom v podaní Samsungu.

Minulý rok sme sa vo februári totiž dočkali predstavenia skladacieho Samsung Galaxy Fold. Hoci je už v predaji, nedostal sa k širokým masám. To však vzhľadom k vysokej cene okolo 1800 eur ani nebolo jeho cieľom.

Aktuálna novinka, ktorú by sme mali spoznať už 11.februára na udalosti Galaxy Unpacked v San Franciscu, sa dnes ukázala v celej svojej kráse na spomínanom portáli.

​Hlavnou zmenou Galaxy Z Flip oproti väčšimu Galaxy Fold sú práve kompaktné rozmery. Smartfón sa vďaka ohybnému, skladaciemu displeju dokáže zložiť približne do veľkosti dámskeho kozmetického zrkadielka. Hravo ho teda vložíte do vrecka.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk