Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.01.2020, 00:01

Porovnali sme špičkové smart hodinky. Čo všetko dokážu?

  • S hodinkami sme chodili plávať, behať, spávali sme s nimi - jednoducho sme s nimi žili.
  • Pozrite si našu prvú časť päťdielneho seriálu Súboj smart hodiniek. Porovnali sme Apple, Huawei a Samsung. 

Máte dilemu, ktoré z top smart hodiniek si zvoliť? Otestovali sme ich za vás a máme celkom užitočné rady. Počas testu som nosila naraz na jednej ruke špičkové hodinky od Apple, Huawei a Samsung. S hodinkami som chodila plávať, behať, spávala som s nimi, jednoducho som s nimi žila.

Pozrite si našu prvú časť päťdielneho seriálu Súboj smart hodiniek. V dnešnom, prvom vydaní, si poďme predstaviť moju dvojtýždňovú výbavu. Čo dokážu špičkové hodinky? Aké sú ich papierové špecifikácie?

Apple Watch Series 5 

Apple Watch Series 5. Najvyspelejšie hodinky od Apple. Sú typické svojim hranatejším tvarom. Patria k najpokrokovejším smarthodinkám na trhu a dokážu monitorovať množstvo aktivít. Okrem klasických športov ako beh, plávanie či bicyklovanie vám povedia aj to, koľko spálite kalórii pri rybolove.

89% zľava na predplatné

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk